uczestnicy

Uczestnicy pierwszej edycji projektu THE TWELVE SENSES 2013


pan

Sławomir Skulimowski – dawca materiału (120mm)

Urodzony we Wrocławiu. Zajmuje się fotografiką, grafiką warsztatową, ilustracją i interakcyjnym zakrzywianiem pseudo racjonalności ziemskiej. Uczył się, studiował, kształcił pod okiem nie jednym, warsztatował i wystawiał. Obecnie pracuje, żyje, myśli, kocha, nienawidzi, tworzy….  Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze.

http:// Slawomir Skulimowski/


pan

Mariusz Haczela

Członek Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Strefy Fotografii.  Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze.

 

http://jsf.opemus.pl/


pan

Dariusz Majchrowski

Członek Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Strefy Fotografii. Zbiera słowa, dźwięki i obrazy.

 

http://www.voal.pl/


pan

Tadeusz Szczepański

Urodził się w Wałbrzychu (rocznik 82) gdzie rozpoczął przygodę z fotografią w Domu Fotografii. Obecnie mieszka i żyję  we Wrocławiu. Ukończył  Wyższe Studium Fotografii w Jeleniej Górze, prowadzone przez Wojtak Zawadzkiego i Ewę Andrzejewską.

http://dwieszyby.wordpress.com/


pan

Marek Lewandowski

Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze. Pstryka z nudów, a szczególnie pasjonują go szczegóły w prześwietlonych partiach i mordor w niedoświetlonych partiach negatywu – w skrócie niewolnik światła.

http://marek.lewandowski – gal


pan

Marcin Pakuła

Z wykształcenia Leśnik, Ekonomista, niedoszły absolwent Wyższego Studium Fotograficznego. Pojechał rowerem do Indii i Maroka, wszedł na Mont Blanc… Lubi chodzić i nosić-nie tylko kamerę fotograficzną.

http://marcin-wloczega.blogspot.com/


pan

Konrad Smolak

Na co dzień obieżyświat… Zafascynowany fotografią krajobrazu, uliczną i portretową. Aktualnie poszukuje w nurcie fotografii ekspresyjnej Studiował w Warszawskiej Szkole Fotografii oraz w Wyższym Studium Fotografii w Jeleniej Górze. Wystawy zbiorowe: Street Photography Now 2011/Warszawa, Portret. 14 Spojrzeń 2011/Warszawa, Biennale Fotografii Górskiej 2012/Jelenia Góra.

http://fotomigawki.blogspot.com/


pan

Marcin Wiktorski

Ciepliczanin w 2002 roku ukończył Etnologię i Antropologię Kulturową na Uniwersytecie Wrocławskim , a rok wcześniej Wyższe Studium Fotografii w Jeleniej Górze w pracowni Wojciecha Zawadzkiego. W 2004 roku dołączył do międzynarodowej organizacji artystycznej L’entreprise’ www.lentreprise.net . Uczestnik międzynarodowego programu transphotographiques z ramienia Association Francaise D’action Artistique. Współpracuje z Domem Fotografii „PAKT” – www.pakt-gallery.pl.  Dyrektor Artystyczny Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

http:// Marcin Wiktorski/


pani

Joanna Stoga

Ciepliczanka z urodzenia i pasjonatka fotografii rentgenowskiej. Ukończyła europejską Akademię Fotografii w Warszawie. Fotografią zajmuje się od kilku lat i od początku traktuje ją jak klucz otwierający drzwi do pełnego emocji świata wyobraźni, do nieznanych przestrzeni, odkrywanych przede wszystkim we własnym wnętrzu.

http://www.100ga.pl/


pani

Justyna Andrzejewska

Justyna Andrzejewska (ur. 1986 w Gnieźnie) jest absolwentką Wydziału Artystycznego kierunku Grafika Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego i studentką Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze, gdzie pod okiem Wojtka Zawadzkiego szkoliła swoje umiejętności widzenia. Wielokrotna uczestniczka Wszechnicy fotograficznej. Z wykształcenia skrzypek – muzyk instrumentalista.

http://justynaandrzejewska.com/


pani

Michał Ostrowski

Wałbrzyszanin z krwi i kości pierwsze kroki na fotograficznej ścieżce stawiałem kiedy byłem dzieckiem, próbowałem fotografować aparatem Zorka 5, a efekty tych zmagań odkrywałem wraz z Ojcem w prowizorycznej domowej ciemni. Obecnie swoje zamiłowanie do górskich wędrówek, łączę z pasją fotografowania krajobrazu. Pasjonuję się również fotografią otworkową oraz zgłębiam tajniki dawnych technik fotograficznych.

http://www.michalostrowski.com.pl/


pan

Bogdan Krupiński – pomysłodawca, dawca Lubitela 166b

Świdniczanin, absolwent Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze prowadzonym przez Wojtka Zawadzkiego i Ewę Andrzejewską. Uczestnik wielu warsztatów i spotkań o tematyce fotograficznej. W swych pracach stara sie unikać przerostu formy nad treścią. Członek Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Strefy Fotografii.

http://www.bogdankrupinski.com.pl/


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s